Izolace 21. století
home > Proč PUR izolace  > Výhody PUR izolace

Proč si vybrat PUR izolaci

9 výhod PUR izolace

  • Velmi rychlá aplikace
  • Nejlepší izolační vlastnosti
  • Šetří Vaše peníze, uspoří až 70% nákladů na energie, návratnost do 5 let
  • Dokonalé utěsnění všech nerovností, dutin a spár
  • Zabraňuje kondenzaci vody – žádné plísně ani degradace materiálu
  • Časem se izolační vlastnosti ještě zlepšují
  • Zvýší hodnotu Vašeho domu
  • Izolace má neomezenou životnost
  • Zdravotní nezávadnost

 

 

 

Výhody PUR izolace?

Izolace staveb PUR pěnami je opravdová izolace 21. Století. Zapomeňte na izolaci domu polystyrenem, izolace PUR pěnou je rychlejší, kvalitnější a s kratší návratností investice. V létě teplo dovnitř nepustí, v zimě nepustí teplo ven.

Izolace PUR pěnou neslouží jen jako tepelná izolace, ale zároveň jako účinná zvuková izolace a parotěsná izolace (některé pěny). PUR izolace přilne na jakýkoliv materiál a zabrání tvoření plísní a hniloby, čím ochraňuje nejen Vaše zdraví, ale i dřevěné nosné konstrukce (trámy, krokve, apod.).

Další velkou výhodou PUR izolace je, že časem se její izolační vlastnosti zlepšují. Za 20 let od aplikace až o 30%. Objekt zaizolovaný PUR pěnou rozhodně na ceně neztrácí. Izolovat PUR pěnou se dá prakticky vše, dřevostavby i zděné domy a to od základů po pochozí i nepochozí střechu.

Izolace se aplikuje jednoduchým nástřikem, který provedou naši zkušení a školení pracovníci. Aplikace je velmi rychlá, nejméně desetinásobně rychlejší, než u izolování klasickými materiály, což šetří Vaše peníze i čas.

K nástřiku izolace potřebujeme jenom přístup k izolované části objektu. Vzhledem k tomu, že vlastníme nejmodernější nástřikový reaktor v České Republice GRACO REACTOR XP2i (první v ČR) s vlastním zdrojem, nepotřebujeme ani přístup k elektrické síti.

Integrovaný dávkovací systém GRACO REACTOR E-XP2i

 

Izolace se nanáší jedním nástřikem v jedné vrstvě (dle tloušťky izolace) a nemohou v ní vzniknout žádné tepelné mosty, neboť ihned přilne a vyplní jakoukoliv skulinu či spáru v celém průřezu PUR pěny. To je věc, kterou jiné izolační materiály nabídnout nemohou, zvláště při izolaci komplikovaných detailů a obtížně přístupných míst.

Nástřik izolace

 

Naše společnost se nezabývá jen aplikací PUR izolací, ale i stavbou nízkoenergetických domů, které v kombinaci s izolací PUR pěnami získávají všechny parametry pasivního/nulového domu.

Více zde

Zaujal Vás systém ocelového stavebnicového systému Iron Houses?


<< zpět

iron houses